Ürünler

Paslanmaz Çelik Borular, Paslanmaz Çelik Dikişli olmak üzere Östenitik AISI 304 -304L, 321, 316 - 316L, 316 Tİ ve 310 kalitelerdedir. Paslanmaz çelik boruların, dış çap genişliği 2 mm ile 609 mm arasında olup farklı kalınlıkları stoklarımızda mevcuttur. 

Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda AISI 304-304L , 321, 316-316L-316 Tİ ve 310 kalitelerdeki ürünlerini sürekli olarak stoklarında bulunduran firmamız; bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere imalatlarınız için özel kalite paslanmaz çelikleri de yine kısa sürede temin etmektedir… 

Paslanmaz çelik dikişli ürünlerimizin, yanı sıra Paslanmaz Fittings ürün çeşitliliğimiz ile stoklarımızı korumaktayız. 

Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız deneyimli satış ekibimiz ile iletişime geçiniz…

*Dikişli boru stoğumuz hem HF hem de TİG kaynaklı olarak mevcuttur.

 

Kullanım Alanları

Dekoratif Boru ve Profiller: 
(Tavsız)
Kent yaşamının ayrılmaz bir parçası olan modern peyzaj ve şehircilik anlayışı ile ortaya çıkan, bakım gerektirmeyen, uzun yıllar güvenle kullanılabilen şehir mobilyaları ve aksesuarlarının en önemli yapı elemanı paslanmaz çelik boru ve profillerdir. 


Tavlı Borular: 
(TIG Kanyak - 1150°C'de Normalizasyon - Doğrultma ve Hidrostatik Test (5O Atm)
Gıda, kimya. gübre, kağıt, ilaç, yağ sanayileri başta olmak üzere her tür korozif ortam ve uygulamada kullanılabilen borularımız, sanayi kullanımında da müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmaktadır.


Otomotiv Boruları: 
(Tavsız - HF Kaynak - Çekme, Bükme, Ezme ve Yassıltma Testleri)
Günümüz otomotiv sektöründe eksoz boruları artık plaslanmaz çelik borudan üretilmektedir. Firmamız bu amaçla özel borular tedarik etmekte ve otomotiv endüstrisinin kullanımına sunmaktadır. 


Tephir ve Eşanjör Boruları: 
(TIG Kaynak - E/C Test - Sızdırmazlık Testi (50 Atm)
Özel olarak geliştirilen ve üretilen bu borular özellikle şeker Fabriakaları'nda uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.


Endüstriyel Mutfak Boru ve Profilleri: 
(TIG ve HF Kaynak - Tavlı / Tavsız - Yüzey işlemleri)
Endüstriyel mutfak üreticilerinin hijyen, estetik ve dayanıklılık ihtiyaçları düşünülerek üretilen boru ve profiller uzun yıllardır başarı ile bu sektörün hizmetine sunulmaktadır.

 

Paslanmaz çelik boru, dikişli boru, paslanmaz boru, tuzla paslanmaz boru, kaynaklı paslanmaz boru, paslanmaz dikişli boru, paslanmaz tuzla boru, Gebze paslanmaz boru, krom boru, 304 dikişli boru, 316 dikişli boru

 

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop  
Pdf Galeri
Paslanmaz Dikişli Boru Ağırlık Tablosu için tıklayınız.
Pdf İndirin
İmalat Normları
Pdf İndirin