Ürünler

Paslanmaz Çelik Borular, Paslanmaz Çelik Dikişsiz olmak üzere Östenitik AISI 304 -304L, 321, 316 - 316L, 316 Tİ ve 310 kalitelerdedir. Paslanmaz çelik boruların, dış çap genişliği 2 mm ile 609 mm arasında olup farklı kalınlıkları stoklarımızda mevcuttur. 

Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda AISI 304 - 304L , 321, 316-316L-316 Tİ ve 310 kalitelerdeki ürünlerini sürekli olarak stoklarında bulunduran firmamız; bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere imalatlarınız için özel kalite paslanmaz çelikleri de yine kısa sürede temin etmektedir… 

Paslanmaz çelik dikişsiz ürünlerimizin, yanı sıra Paslanmaz Fittings ürün çeşitliliğimiz ile stoklarımızı korumaktayız. 

Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız deneyimli satış ekibimiz ile iletişime geçiniz…

 

Kullanım Alanları

Dekoratif Boru ve Profiller: 
(Tavsız)
Kent yaşamının ayrılmaz bir parçası olan modern peyzaj ve şehircilik anlayışı ile ortaya çıkan, bakım gerektirmeyen, uzun yıllar güvenle kullanılabilen şehir mobilyaları ve aksesuarlarının en önemli yapı elemanı paslanmaz çelik boru ve profillerdir. 

Tavlı Borular: 
(TIG Kanyak - 1150°C'de Normalizasyon - Doğrultma ve Hidrostatik Test (5O atm)
Gıda, kimya. gübre, kağıt, ilaç, yağ sanayileri başta olmak üzere her tür korozif ortam ve uygulamada kullanılabilen borularımız, sanayi kullanımında da müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmaktadır.

Otomotiv Boruları: 
(Tavsız - HF Kaynak - Çekme, Bükme, Ezme ve Yassıltma Testleri)
Günümüz otomotiv sektöründe eksoz boruları artık plaslanmaz çelik borudan üretilmektedir. Firmamız bu amaçla özel borular tedarik etmekte ve otomotiv endüstrisinin kullanımına sunmaktadır. 

Tephir ve Eşanjör Boruları: 
(TIG Kaynak - E/C Test - Sızdırmazlık Testi (50 Atm)
Özel olarak geliştirilen ve üretilen bu borular özellikle şeker Fabriakaları'nda uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Boru ve Profilleri: 
(TIG ve HF Kaynak - Tavlı / Tavsız - Yüzey işlemleri)
Endüstriyel mutfak üreticilerinin hijyen, estetik ve dayanıklılık ihtiyaçları düşünülerek üretilen boru ve profiller uzun yıllardır başarı ile bu sektörün hizmetine sunulmaktadır.

Paslanmaz Çelik Dikişsiz Çekme Boru İçin Detaylı Bilgi ...

Paslanmaz çekme boru, çekme boru, paslanmaz boru, tuzla çekme boru, çekme boru paslanmaz, Gebze çekme boru, Gebze paslanmaz boru, krom boru, 304 çekme boru, 316 çekme , kalın etli paslanmaz boru , des paslanmaz çekme boru , zeytinburnu çekme boru ,krom çekme boru tuzla kalın etli boru , dikşsiz paslanmaz boru , izmit çekme boru , 

 

 

Pdf Galeri
Paslanmaz Çelik Dikişsiz (Çekme) Boru Ağırlık Tablosu
Pdf İndirin
İmalat Normları
Pdf İndirin