Ürünler

Paslanmaz Çelik Borular, Paslanmaz Çelik polisajlı boru olmak üzere ASTM A 554 304 -304L ve 316 - 316L, kalitelerdedir. Paslanmaz çelik boruların, dış çap genişliği 6 mm ile 114,3 mm arasında olup farklı kalınlıkları stoklarımızda mevcuttur. 

Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ASTM A 304 - 304L VE 316-316L kalitelerdeki ürünlerini sürekli olarak stoklarında bulunduran firmamız; bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere imalatlarınız için özel kalite paslanmaz çelikleri de yine kısa sürede temin etmektedir… 

Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız deneyimli satış ekibimiz ile iletişime geçiniz…

Standart: ASTM A 554 - Kaynak metodu: TIG

 

Kullanım Alanları

Dekoratif Boru ve Profiller: 
(Tavsız)
Kent yaşamının ayrılmaz bir parçası olan modern peyzaj ve şehircilik anlayışı ile ortaya çıkan, bakım gerektirmeyen, uzun yıllar güvenle kullanılabilen şehir mobilyaları ve aksesuarlarının en önemli yapı elemanı paslanmaz çelik boru ve profillerdir. 

Tavlı Borular: 
(TIG Kanyak - 1150°C'de Normalizasyon - Doğrultma ve Hidrostatik Test (5O Atm)
Gıda, kimya. gübre, kağıt, ilaç, yağ sanayileri başta olmak üzere her tür korozif ortam ve uygulamada kullanılabilen borularımız, sanayi kullanımında da müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmaktadır.

Otomotiv Boruları: 
(Tavsız - HF Kaynak - Çekme, Bükme, Ezme ve Yassıltma Testleri)
Günümüz otomotiv sektöründe eksoz boruları artık plaslanmaz çelik borudan üretilmektedir. Firmamız bu amaçla özel borular tedarik etmekte ve otomotiv endüstrisinin kullanımına sunmaktadır. 

Tephir ve Eşanjör Boruları: 
(TIG Kaynak - E/C Test - Sızdırmazlık Testi (50 Atm)
Özel olarak geliştirilen ve üretilen bu borular özellikle şeker Fabriakaları'nda uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Boru ve Profilleri: 
(TIG ve HF Kaynak - Tavlı / Tavsız - Yüzey işlemleri)
Endüstriyel mutfak üreticilerinin hijyen, estetik ve dayanıklılık ihtiyaçları düşünülerek üretilen boru ve profiller uzun yıllardır başarı ile bu sektörün hizmetine sunulmaktadır.

 

Paslanmaz boru, paslanmaz polisajlı boru, polisajlı boru, tuzla polisajlı boru, tuzla parlak boru, Paslanmaz parlak boru, parlak boru, paslanmaz boru Gebze, krom boru, 304 paslanmaz boru, 316 paslanmaz boru, paslanmaz sac fiyatları

 

 

Pdf Galeri
Paslanmaz Çelik Polisajlı Boru Ağırlık Tablosu için tıklayınız.
Pdf İndirin
İmalat Normları
Pdf İndirin